Automatyczne bidety

Strona główna / Automatyczne bidety
  • Wyświetlanie 3 wyników

Bidety automatyczne to deski połączone ze specjalnymi panelami lub pilotami bezprzewodowymi, które umożliwiają ich łatwą obsługę. Nie wymagają one zmiany pozycji ani przesiadania się na oddzielny bidet. Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie. W naszej ofercie znajdują się trzy rodzaje automatycznych bidetów. Różnią się one między sobą zakresem funkcjonalności. Dzięki temu każdy może dobrać model idealny dla siebie, dostosowany do swoich potrzeb. Dostępne u nas deski, to deski marki DIB uznanej na całym świecie. Jest to gwarancja wysokiej jakości wykonania i komfortu podczas codziennego użytkowania. Sprzedajemy je zarówno oddzielnie, jak i w kompletach, w których znajduje się misa WC z deską automatyczną.

Funkcje bidetów elektronicznych

Bidety elektroniczne dostępne w naszej ofercie mają bogaty zakres funkcjonalności. Oczywiście różni się on w zależności od wybranego modelu, jednak część z nich jest wspólna dla każdego z nich. Deski mają kilka trybów działania, w tym podstawowy, dla kobiet oraz dla dzieci. Wyposażone są w trójdrożną dyszę myjącą ze stali nierdzewnej. Każdy model ma podgrzewane siedzisko oraz funkcję regulacji temperatury i ciśnienia wody. Zaletą bidetów elektronicznych jest też system samooczyszczenia, zarówno przed użyciem, jak i po.

Znajdujące się w naszym asortymencie bidety elektroniczne dostępne są w następujących rozmiarach:

  • w wersji wydłużonej – 470 x 528 x 178 mm, 470 x 528 x 165 mm;
  • w wersji okrągłej – 470 x 496 x 178 mm, 470 x 496 x 165 mm.

Zadaniem bidetów elektronicznych jest przede wszystkim podniesienie komfortu. Zaawansowane technologiczne urządzenia towarzyszą nam każdego dnia nie tylko w kuchni i salonie, ale od teraz również w łazience. Bidety automatyczne ucieszą każdego miłośnika nowoczesnych gadżetów. Szeroki zakres udogodnień i różnego rodzaju funkcji sprawia, że deski stają się niezbędnym wyposażeniem każdego amatora wygody.

Konkretne dane techniczne poszczególnych bidetów elektronicznych są dostępne po kliknięciu w wybrany produkt. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami oraz do dokonywania zakupu.