okna budynku

KARGAS PROFIL TO UZNANY DYSTRYBUTOR ZAUTOMATYZOWANYCH DESEK SEDESOWYCH.

Marka KarGas Profil pojawiła się po raz pierwszy w 1989 roku i od tego czasu jest znana z wprowadzania na polski rynek nowych, innowacyjnych produktów. Zaangażowanie i profesjonalizm pozwoliły nam odnieść wiele sukcesów w tej dziedzinie. Zalicza się do nich między innymi przedstawienie polskiemu klientowi blachy dachowej z nową techniką montażu (1989), orynnowania z tworzywa sztucznego PCV (1990), uszczelniaczy dachowych z niestarzejącej się gumy EPDM (1991) czy blachy dachowej powlekanej aluzinkiem (1995)

W ostatnich latach priorytetem działalności firmy KarGas Profil jest wprowadzanie na rynek produktów zorientowanych na poprawę komfortu życia, higieny, zdrowia oraz ochronę środowiska. Od 2006 roku KarGas Profil był wyłącznym importerem elektronicznych desek sedesowych z bidetem USPA, które były pierwszym produktem tego typu w Polsce.

Wprowadziliśmy także do sprzedaży błyskawiczne suszarki do rąk najnowszej generacji, bezdotykowe dozowniki do mydła oraz automatyczne, bezobsługowe odkurzacze – roboty. W fazie przygotowań znajduje się wprowadzenie na rynek kolejnych innowacyjnych, nowoczesnych produktów, które w przyszłości będą dostępne na stronie bidetowo.pl

W 2018 roku, poszukując nowych wyzwań, firma KarGas Profil podjęła współpracę z nowym producentem i została wyłącznym importerem elektronicznych desek sedesowych marki DIB. Produkty te charakteryzuje wysoka jakość, najnowsze rozwiązania techniczne oraz wyjątkowy, nowoczesny design. Automatyczne bidety i deski marki DIB skutecznie poprawiają komfort życia ich użytkowników, dzięki czemu cieszą się rosnącą popularnością. Wraz ze sprzedażą, KarGas Profil prowadzi także pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, zapewniając dostęp do części zamiennych oraz doświadczonego, wysoko wykwalifikowanego personelu. Długoletnie doświadczenie firmy gwarantuje, że produkty dostępne na stronie bidetowo.pl są pewne i sprawdzone. Spełniają również najsurowsze kryteria jakości oraz są przyjazne dla środowiska.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu bidetowo.pl!

budynek
expand_less