Toalety myjące

Bidety automatyczne to deski połączone ze specjalnymi panelami lub pilotami bezprzewodowymi, które umożliwiają ich łatwą obsługę. Nie wymagają one zmiany pozycji ani przesiadania się na oddzielny bidet. Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie. W naszej ofercie znajdują się trzy rodzaje automatycznych bidetów. Różnią się one między sobą zakresem funkcjonalności. Dzięki temu każdy może dobrać model idealny dla siebie, dostosowany do swoich potrzeb. Dostępne u nas deski, to deski marki DIB uznanej na całym świecie. Jest to gwarancja wysokiej jakości wykonania i komfortu podczas codziennego użytkowania. Sprzedajemy je zarówno oddzielnie, jak i w kompletach, w których znajduje się misa WC z deską automatyczną.

Aktywne filtry

Funkcje bidetów elektronicznych

Bidety elektroniczne dostępne w naszej ofercie mają bogaty zakres funkcjonalności. Oczywiście różni się on w zależności od wybranego modelu, jednak część z nich jest wspólna dla każdego z nich. Deski mają kilka trybów działania, w tym podstawowy, dla kobiet oraz dla dzieci. Wyposażone są w trójdrożną dyszę myjącą ze stali nierdzewnej. Każdy model ma podgrzewane siedzisko oraz funkcję regulacji temperatury i ciśnienia wody. Zaletą bidetów elektronicznych jest też system samooczyszczenia, zarówno przed użyciem, jak i po.

Zadaniem bidetów elektronicznych jest przede wszystkim podniesienie komfortu. Zaawansowane technologiczne urządzenia towarzyszą nam każdego dnia nie tylko w kuchni i salonie, ale od teraz również w łazience. Bidety automatyczne ucieszą każdego miłośnika nowoczesnych gadżetów. Szeroki zakres udogodnień i różnego rodzaju funkcji sprawia, że deski stają się niezbędnym wyposażeniem każdego amatora wygody.

Konkretne dane techniczne poszczególnych bidetów elektronicznych są dostępne po kliknięciu w wybrany produkt. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami oraz do dokonywania zakupu.

Inteligentny sedes automatyczny

Nowoczesne technologie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wymagających użytkowników, dostarczając rozwiązania, które z czasem stają się integralną częścią gospodarstwa domowego. Funkcjonalność inteligentnego sedesu automatycznego znacząco wpływa na komfort i jakość użytkowania nie tylko pod kątem wygody, ale również z uwagi na optymalizację kosztów eksploatacji. Tryb oszczędzania narzuca ekologiczny proces zużycia energii, a jednocześnie pozwala na korzystanie z sedesu w sposób komfortowy i bezpieczny. Deska z bidetem została wyposażona w system przepływowego podgrzewania wody, aby zadbać o optymalną temperaturę z jednoczesnym obniżeniem zużycia prądu w porównaniu do standardowych rozwiązań. Tradycyjny zbiornik wymaga stałego podgrzania temperatury, aby zachować pełną gotowość w określonym momencie. Deska sedesowo-bidetowa dopasowuje się do określonych potrzeb i wymagań użytkownika, eliminując niepotrzebne straty.

Gdzie sprawdzą się toalety myjące z funkcją bidetu?

Toaleta myjąca polecana jest tak naprawdę wszystkim osobom, którym zależy na zachowaniu wysokiego poziomu higieny. Z powodzeniem można zainstalować ją w domu czy mieszkaniu. Dzięki temu, że deska WC z bidetem jest nakładana na muszlę, jej montaż jest możliwy nawet w niewielkich pomieszczeniach. Jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które mają trudności z poruszaniem się, a tym samym samodzielną higieną. Z tego też względu sedes z bidetem wybierany jest często do ośrodków zajmujących się rehabilitacją czy świadczących opiekę nad osobami starszymi. Taki rodzaj desek na pewno docenią również klienci hoteli, salonów SPA czy kosmetycznych.

expand_less