Zestawy z miskami WC

Oferujemy komplety złożone z misy WC z deską automatyczną. Jest to rozwiązanie dla osób, które dopiero urządzają łazienkę, remontują ją lub też chcą wymienić sedes, a przy okazji wyposażyć go w bidet. Wszystkie zestawy są do siebie dopasowane i gotowe do montażu. Nie wymagają więc mierzenia i samodzielnego sprawdzania, jaki wymiar deski automatycznej wybrać. W naszej ofercie znajdują się zarówno komplety z misami stojącymi, jak i wiszącymi, dzięki czemu można z łatwością dobrać je do własnych preferencji i potrzeb. Zestawy składają się z mis dwóch marek – Cersanit oraz KOŁO – oraz deski sedesowej renomowanej firmy DIB. Same deski różnią się między sobą ceną oraz zakresem funkcjonalności. Zachęcamy więc do dokładnego zapoznania się z opisem każdego kompletu. Oczywiście w razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą.

Aktywne filtry

Łatwy montaż misy WC z deską automatyczną

Zakup misy WC z deską automatyczną to gwarancja idealnego dopasowania, a przy tym łatwego montażu bidetu. Zainstalowanie sedesu najlepiej zlecić profesjonaliście, aby wszystko działało bez zarzutu. Instalację deski automatycznej można już z powodzeniem przeprowadzić samodzielnie. Dzięki dołączonej instrukcji jest to bardzo proste. Sam system wymaga jedynie podłączenia do prądu oraz zimnej wody.

Jakie misy WC z deskami automatycznymi oferujemy?

Proponowane przez nas misy WC z deskami automatycznymi wyróżniają się wieloma funkcjami. Misy wyposażone są w wolnoopadające deski, które m.in. oferują system samooczyszczania, suszenie ciepłym powietrzem, czy pulsacyjne mycie. Niewątpliwym atutem, który jest znakiem rozpoznawczym WC z automatyczną deską to podgrzewanie siedziska.

Misy WC dostępne w naszym asortymencie to produkty wyróżniające się prostymi kształtami, funkcjonalnością oraz wysokim poziomem wykonania. Ich dodatkowym atutem jest zastosowanie technologii Rimfree, czyli oszczędnego spłukiwania.

Misy WC z automatycznymi, elektronicznymi deskami to must have dla wszystkich gadżeciarzy i miłośników nowoczesnych technologii. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz zachęcamy do zakupów w naszym sklepie.

expand_less