O nas

Kim jesteśmy

KarGas Profil to uznany dystrybutor automatycznych desek sedesowych.

Marka KarGas Profil pojawiła się po raz pierwszy w 1989 roku i od tego czasu jest znana z wprowadzania na polski rynek nowych, innowacyjnych produktów. Zaangażowanie i profesjonalizm pozwoliły nam odnieść wiele sukcesów w tej dziedzinie. Zalicza się do nich między innymi przedstawienie polskiemu klientowi blachy dachowej z nową techniką montażu (1989), orynnowania z tworzywa sztucznego PCV (1990), uszczelniaczy dachowych z niestarzejącej się gumy EPDM (1991) czy blachy dachowej powlekanej aluzinkiem (1995).

Doświadczenie

Pionier branży, pierwszy importer elektronicznych desek sedesowych w Polsce.

Pełna obsługa serwisowa

Wykwalifikowany personel dysponujący doświadczeniem oraz częściami zamiennymi na miejscu jest w stanie zapewnić fachowy, błyskawiczny serwis.

Magazyn w Polsce

Stale utrzymywane stany magazynowe pozwalają na ciągły dostęp do oferty.

Jakość

Certyfikowane produkty spełniające rygorystyczne normy zapewniają najwyższą jakość, komfort użytkowania oraz pełne bezpieczeństwo.

W ostatnich latach priorytetem działalności firmy jest wprowadzanie na rynek produktów zorientowanych na poprawę komfortu życia, higieny, zdrowia oraz ochronę środowiska. Od 2006 roku KarGas Profil był wyłącznym importerem elektronicznych desek sedesowych z bidetem USPA, które były pierwszym produktem tego typu w Polsce. Wprowadziliśmy także do sprzedaży błyskawiczne suszarki do rąk najnowszej generacji, bezdotykowe dozowniki do mydła oraz automatyczne, bezobsługowe odkurzacze – roboty. W fazie przygotowań znajduje się wprowadzenie na rynek kolejnych innowacyjnych, nowoczesnych produktów.

W 2018 roku, poszukując nowych wyzwań, firma podjęła współpracę z nowym producentem i została wyłącznym importerem elektronicznych desek sedesowych marki DIB. Produkty te charakteryzuje wysoka jakość, najnowsze rozwiązania techniczne oraz wyjątkowy, nowoczesny design. Wraz ze sprzedażą, KarGas Profil prowadzi także pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, zapewniając dostęp do części zamiennych oraz doświadczonego, wysoko wykwalifikowanego personelu.

Długoletnie doświadczenie firmy gwarantuje, że oferowane przez nas produkty są pewne i sprawdzone. Spełniają najsurowsze kryteria jakości oraz są przyjazne dla środowiska.

Zapraszamy!