Pomysłowe gadżety w łazience, czyli deski bidetowe

person Wysłane przez: bidetowo.pl Na:

Użytkownicy toalet, jak i projektanci wnętrz, coraz częściej stawiają na uniwersalne, praktyczne rozwiązania, łączące w jednym produkcie funkcje dwóch. Designerski wygląd i funkcje nie muszą iść w parze z brakiem praktyczności. Jednym z ciekawszych gadżetów w łazience są deski sedesowe z bidetem.

Wygoda i nowoczesność

Dzięki połączeniu funkcji bidetu i tradycyjnego sedesu, możliwe jest wykorzystanie deski bidetowej nawet w małej łazience, bez konieczności wykonywania oddzielnych instalacji.Elektroniczna deska sedesowa z bidetem to praktyczne i wygodne rozwiązanie zarówno dla dzieci, dorosłych, jak i osób starszych. Deska umożliwia regulację temperatury i ciśnienia przepływającej wody, a także zapewnia podgrzanie siedziska i jego osuszanie. Niewątpliwą zaletą, godną prawdziwego, nowoczesnego gadżetu, jest funkcja nocnego podświetlania LED, ułatwiająca komfortowe korzystanie z toalety. Nowoczesne deski bidetowe wyposażone są także w różne funkcje mycia, włącznie z regulacją zakresu ruchu, poruszającej się dyszy oraz funkcją osuszania skóry po myciu.

Komfort użytkowania deski bidetowej

Designerskie deski sedesowe z wbudowanym bidetem zapewniają prostotę korzystania z nich oraz przyczyniają się do zwiększania oszczędności zużywanej wody, oraz energii. Niektóre deski bidetowe mają nawet możliwość uczenia się i zapamiętywania zwyczajów użytkownika, np. czasu spędzanego w toalecie, co przyczynia się do dalszych oszczędności eksploatacyjnych. Komfort korzystania z takiej deski z bidetem to przede wszystkim gwarancja czystości nie tylko mytej i osuszanej skóry, ale także czystości całego urządzenia, a także przyjemnego zapachu w całej toalecie, ponieważ i taka funkcja może być wbudowana w siedzisko. Zatem korzystanie z deski bidetowej to czysta przyjemność – dosłownie.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
expand_less